Contact Us
Email Msn Messengeer:

[email protected]

Notice:
Possible account termination when using illegal leveling or illegally obtained gold.
  •  Our Advantage:
Satisfaction Guaranteed
pokerist-chips provides 7 Days a Week Customer Service - online chat/ email / phone service to our customers.
Quick & Secure Delivery Guaranteed
We not only ensure prompt delivery but that your order remains secure every time - we guarantee it!
Lowest Price Guarantee
pokerist-chips never give up trying to offer lower price for our loyal customers.
No Spamming - Ever!
No annoying in-game messages, no unsolicited e-mails, no ugly spam listings in the major search engines and no false endorse-ments
  • Facebook Chips in stock - kopen Facebook poker chips

In het verre verleden, had slechts een Yateleiya. Slechts een Aion. Dag races en Mozu, alleen mensen die er wonen. De gehele mensheid om de Tower of Eternity, en draken te bewaken in de strijd. Echter, alle van hen zien er hetzelfde uit, om te vechten in de dezelfde doelgroep kopen Facebook chips seizoen, een duizend jaar geleden. Nu kunnen we niet terug naar die tijd.

We zijn vertrapt kopen Facebook poker chips onder de voeten, slechts de helft van het land. Crash, we wegzakken in de donkere en dorre plaats. Onze enige keuze is aan te passen aan de donkere en koude dorre land. We hebben hun uiterlijk, worstelen om te overleven. Ons te wachten staat, maar het is nog een test kopen Facebook poker chips en bedreigingen.

Nu weten we dat tolerantie en begrip en kan geen vrede brengen. In het verleden hebben we niet gekozen tolerantie, kiezen in plaats daarvan te vechten tot de dood strijd Yateleiya zal niet worden gesplitst in twee. Nu moeten we niet toestaan ​​dat dit soort dingen nog een keer gebeurt het. In een poging om de resterende helft van huis te beschermen, moeten we vechten om te kopen Zynga Chips het einde.

Mijn naam is Qi Erxi binnen, is verre van de gevechten voor de crash daemon. Ik ben getuige geweest en de Maronitische de oorlog, het begin van de oorlog tussen de crash en Elyos. Ik ben heel duidelijk dat we de Mozu wat moet doen, wat is de toekomstige richting. Veroorzaakt door de grote crash van de dag familie is onvergeeflijk. Devil en dagen familie kunnen niet naast elkaar bestaan, moeten ze kopen Zynga Poker Chips zijn verantwoordelijk voor hun daden.

Guardian, die kent niet de kaufen Facebook poker chips tragedie van het verleden. Odd uitputting zal uiteindelijk leiden tot het uiteenspatten van inzicht is niet indrukwekkend genoeg. Om te weten dat de Mozu veel gevaar geconfronteerd, moeten we leren van gebeurtenissen uit het verleden. Omdat de Mozu ware hoeder van de most kopen FB Chips weten hoe te leven.

Hoofdstuk 1: de eerste wereldoorlog

De eerste Yateleiya is een paradijs. Alle plaatsen zijn gevuld met de de Aion glorie, dus nu donker en koud. Is vol van weidse vlakten en weelderig groen gras, is een ware land van overvloed. Op dat moment de menselijke natuur is een zegen in plaats van een bedreiging voor het voortbestaan ​​kopen FB poker chips van iets.

Maar de mensheid is niet zonder gevaren. Is nog steeds bedreigt onze Maronitische, de controle van de mens. In de geest kunnen worden op de andere, maar een grote kloof tussen de Goedkope Facebook chips fysieke, mensen kunnen niet ontdoen van de maronitische overheersing.

Hoewel de onderdrukking van de Draak, maar de mensen om hun eigen beschaving te ontwikkelen en om de Gemeenschap te vormen. Aion geloof, werd de basis van alle leven en cultuur. De lof van Aion is geschreven in de poëzie en zang, de tempel gebouwd voor de Aion een impact gehad op de algemene bouw. Alsof deze vrede eeuwig zal duren, maar dat is alleen blootgesteld Goedkope Facebook poker chips in het donker draak van ambitie voor de korte duur vredestijd.

Hoofdstuk 2: Het ontwaken van de draak

De eerste live Dragon Yateleiya is Dela Kansas De reden dat ze kunnen domineren andere rassen, is het gevolg van een dominante voordeel in het fysieke. Zelfs brute Lai Kaen en Clare niet kan verslaan ze. Human zo veel mogelijk aan de draak, de poging om een ​​veilige Goedkope Zynga Chips huis te bouwen voor een plaats in hun ogen te voorkomen.

Dela Kan te popelen om de onbeperkte macht en het gezag te krijgen. Wil je een breder land, meer menselijke en sub-Race Control zich te onderwerpen aan hun voeten. Ze willen de meeste is een krachtiger vermogen. Ze blijven meer fysieke en krachtige magische Goedkope Zynga Poker Chips vaardigheden willen.

Na jarenlange inspanningen en verlangen, een deel van de Dela Kan eindelijk begonnen om wakker te worden. Niet alleen hebben ze een meer krachtige, intelligente dan voorheen, produceerde ook veel veranderingen in het vlees. Wedergeboorte na hun enorme omvang, en hebben vleugels. Ontwaken na de Dela Kan beweerde dat hij een draak te zijn. Later, waaronder een draak met een sterke kracht, en geleidelijk aan werd de Maronitische overheersing. Word de Dragon domineerde de vijf Dragon zichzelf als goedkoop FB Chips een "Dragon Emperor".

De kracht en het vermogen van de Dragon Emperor voor de Dragon is niet te vergelijken. Onder hun heerschappij, de Maronitische meer kracht in de mens en Aziatische ras worstelen in hun wreedheden. Maar zelfs de gehele grondgebied van de Yateleiya van de Dragon Emperor, de kracht en de kracht van verlangen en hield niet op. Eindelijk begrijpen de reden van zijn voortdurende streven naar meer macht en hogere macht die in hun Goedkope FB poker chips koppen, is er een Aion.

Stupid draak keizer die geloven dat ze de krachten van Aion te overstijgen. Ze besloten naar de Tower of Eternity te vervangen Facebook chips worden te koop Yateleiya God.

Hoofdstuk 3: De Millennium War

Het debuut van de Dragon Emperor, Lai Kaen en Kral, Aziatische ras, is bezweken aan de Dragon. In de Dragon Emperor begon de Aion weerstaan, hebben ze geen enkele weerstand, maar ervoor kiezen om de opdracht van de Draak te gehoorzamen. Alleen de Facebook poker chips te koop man viel op, weerstand weerstand Aion Dragon.

Aion ter bescherming zich met hun eigen menselijke, de uitroeiing van de Dragon Emperor, twaalf dienstdoende zond God aan de mensheid. En om hun vervaardiging waarbij de beperkende membraan te beschermen. In betovering membraan wordt gevormd door de pure kracht van de Oder, de anti-Oder Dragon kan niet in het membraan van de betovering. 12 Here God voor de menselijke betovering membraan toevluchtsoord. Ondertussen, in de strijd tegen de draak, ze Zynga Chips begonnen te koop het menselijke systeem van de opleiding.

Door de opleiding van de 12 Here God, de mens naar dezelfde ontwaken, zoals de Dragon. Maak een back-om vleugels te hebben, kan manipuleren van de kracht van Odd. Ook kreeg onsterfelijkheid het eeuwige leven, en niet weten. Human ontwaken bekend als de hoeder van het ontwaken van de voogd van 12 de zegen van de Here God te worden. Veel mensen bewust van Zynga Poker Chips worden te koop een voogd, was ik een van hen.

Guardian kwam, de situatie van de oorlog is veranderd. Om Dela Kan staan, kan de mens alleen weten wat er zou doden, maar de voogd die in staat was om en ze zijn aan elkaar gewaagd strijd. Ik heb de Here God nam Rumi El naar mijn wetboeken en Dela Kan gevechten Odd kracht van de productie raketten te lanceren, binden ze met de FB Chips te koop ketens van ijs.

Er zijn geen grote verschillen te wijten aan de kracht van de voogd en Dela Kan, 12 de Here God op het vermogen en vijf van de Dragon Emperor 'het vermogen op peil, zodat mensen en draken in een patstelling, is de oorlog verder naar beneden. Mijn zoon is dood, dood kleinzoon, kleinzoon kleinzoon stierf ... lange jaren en stierf bij de geboorte van veel kinderen en kleinkinderen, ik, als een voogd is gehouden vechten. Wanen naar beneden met de draak en bewaakt de Aion van Aion menselijke lange FB poker chips te koop oorlog is al duizend jaar.

Hoofdstuk 4: vrede voorstel

Het voorstel om de oorlog van de plaats van het ongeval te beëindigen. Meest gehate of the Dragon Emperor, de meest militante Isla Pell voorgesteld door de Here, de God van de Dragon Emperor om een ​​vredesverdrag te sluiten. De Isla Pell God mensen in staat stellen om na te denken over wat er was begonnen met de oorlog, omdat, zei dat het oorspronkelijke doel was niet om Dragon verloren gaat, maar de Zynga Poker chips te koop iphone beschermer van Aion.

Isla Pell het idee van? God in de andere het midden van de Here God veroorzaakte een heftige controverse. Conflict van mening tussen de Here God, de voogd en de menselijke vorm in het voordeel van de factie en de oppositie lanceerde een verhit debat. Ik denk dat dat absoluut onmogelijk is om vrede en draken te bereiken. Hoe kan een poging om zynga poker chips te ondermijnen te koop iphone Aion Dragon vredesbesprekingen?

Hoewel ik denk dat wat er ook gebeurt moet zijn om het voorstel van de vredesbesprekingen te voorkomen, maar kan niet denken van een goede manier. Dus ik haastte zich naar vinden wanneer geleerd Rumi El Here God. Alvorens het huis van de Here God, hoorde ik iemand luid donderde. Het is de stem van de Here, de God van Aspen Pell:

"Isla Pell op het einde ervan? War gespeeld te lang we vredesbesprekingen met de Dragon zou moeten? Ketterij en ontkennen de heiligheid van de Aion een vrede zynga poker chips ondertekend te koop iphone verdrag dan, dat de millenniumdoelstellingen voor menselijke voogd offer welke betekenis ! "

Na het horen van de stem van de Here God van Aspen Pell, voelde ik een glimp van gemoedsrust. Ik denk dat zelfs de Here God, die zo zijn tegen, is absoluut onmogelijk voor vredesbesprekingen. Maar de Here, de God van Isla Pell totale minachting voor andere opvattingen van God, probeerde de Here, de God van Xi AIER te overtuigen. Tot slot, Xi AIER Here God, zei hij bewegen achteruit kant van de Isla Pell God. Omdat de twee belangrijkste god als hoedster van de toren in het voordeel van de vredesbesprekingen, de andere Here God er poker chips Zynga te koop iphone is op geen enkele manier.

Is niet alleen mijn metgezellen in het korps niet akkoord met de vredesbesprekingen met de Draak. Alle leden van ons korps kwam tot de Aion vleugels verzoekschrift aan de Xi AIER de Here God en de Isla Pell Here God. Maar de beslissing is genomen, is Zynga Poker chips te koop iphone onherroepelijk verloren.

Hoofdstuk 5: crash

De dagen van vredesbesprekingen, en uiteindelijk aangekomen. Xi AIER de Here God en Isla Pell Here God, in overeenstemming met de overeenkomst en vijf van de Dragon Emperor, het verwijderen van betovering Aion's membraan. Vijf van de Dragon Emperor verwijderd alle wapens, met lege handen. Vijf van de Dragon Emperor de benoeming locatie vult direct met tranen in mijn ogen. In de zin van schuld, ik huiver, ik voel dat dit geen vrede, maar vernedering. Ik zag de vleugels van de begeleider is ook schudden. Ons korps soldaten zynga poker chips te koop iphone doorstaan ​​boos, daar staan.

12 Heer God, en vijf van de Dragon Emperor keken elkaar aan elkaar. Volgens afspraak in de vorm van een dialoog, hield een vrede ceremonie. Het was toen dat een van de Dragon Emperor plotseling viel, en alles in wanorde. Schreeuwen en kreunen geluid, zag ik de vorsten van de Dragon Emperor Pu Leiqi temperatuur steeg in de lucht. Toen stuurde zynga poker chips te koop iphone een verblindend licht.

Gevolgd door een scherpe, verwarring en verdriet whirlpool. Ik voel de aarde is voortdurend in trilling, rondom de toren Zynga poker chips te koop iphone naar beneden komen.

Ik zag Aion brak in twee. Ik kan niet geloven dat ik kon het allemaal zien. Als ik kan veroorloven om te kijken naar de vallende brokstukken van Aion, omringd door de sterke luchtstroom van de Oder. Onbewuste voordat ik eindelijk de scène te zien, Xi AIER de Here God en Isla Zynga Poker chips te koop iphone Pell Here God met open vleugels, opnieuw in te stellen het membraan van de gevestigde gemeenschap.

Hoofdstuk 6: chaos en de bouw Demon Temple

Ik word wakker, en zijn metgezellen kwamen Yateleiya. Geleidelijk aan rust na de schok en de verwarring, hebben we vier te zien. Maar we kunnen gewoon niet geloven dat Zynga Poker chips te koop iphone die niet bereid is om te geloven dat de feiten voor.

Enchantment film opent, de draak keizer die kon het niet verdragen van de Oder, zijn gevlucht buiten de gevestigde gemeenschap. Yateleiya Aion sloeg de twee samen. Talloze voogd wonen in de plaats van een grote ineenstorting, en Xi AIER Here God, Isla Pell Here God worden geëlimineerd. Tot na de ontdekking Ou Bisi, we weten, de twee belangrijkste god om de gespleten Yateleiya niet vernietigd, zorg bracht een enorme kracht. Zuid-en noordelijke delen van het proces in de aanwezigheid van de voogd en de overige tien de Here God gezonden Yateleiya bekijken Zynga poker chips leeg te koop iphone de macht.

Bereik ik de plaats is de noordelijke Yateleiya. Verloren de glorie van Aion, in een donkere wereld alleen van de gebroken gat in de zwakke penetratie van de sterren. Treffen mens en bewaker van de kou en donker, de eens vruchtbare land is geworden onvruchtbaar. Daarnaast is de originele staat vol met het hele grondgebied van de Yateleiya Oder ook significant zynga poker chips te koop iphone verminderd.

Veel mensen en bewaker van de wanhoop. Gelukkig, onder leiding vijf, door de Here God van Aspen Pell God met ons. Om aan te passen aan de omgeving is veel meer dan voorheen onvruchtbaar, ons uiterlijk langzaam begon te veranderen. Het begin, de huid wordt geleidelijk aan bleek. Een enige tijd de nagels van de handen en voeten wordt hetzelfde als de haak scherp. Ik dacht dat er geen verandering zijn, maar weer terug naar manen groeien. In een schilderij eruit ziet, heb ik altijd het gevoel dat ze geworden zijn totaal verschillend van een andere persoon. Af en toe Zynga poker chips te koop iphone zal ik de pijn voelen.

Echter, in zo'n vijandige omgeving, dringen wij erop aan naar beneden en begon te Yateleiya weer op te bouwen. Herstel en een symbool van voorspoed - de nieuwe Zynga poker chips te koop iphone hoofdstad van gebouwd Demon tempel, kon ik niet helpen, maar tranen van vreugde.

Hoofdstuk 7: gevonden Ou Bisi

Na de crash, had hij een zeer lange tijd. Yateleiya is zeer rustig, en de oorlog en de ineenstorting van de Draak worden geleidelijk zynga poker chips voor vergeten te koop iphone. Naast af en toe tot problemen leiden van Laika En, wat kan een bedreiging voor onze Mozu.

Maar op een dag een vreemd ding. Vallen van de toren Aion puin begon te gloeien, en begon te zweven in de lucht. Nadat iemand in de buurt van dat rond de verdwijning van de dingen. Demon Hoogheid order verboden in de buurt van het puin van de toren, en stuurde de Zynga Poker chips te koop iphone Archons dit onderzoek. Uit het onderzoek blijkt dat die mensen op een totaal andere Yateleiya nieuwe ruimte.

Guardian werden naar de nieuwe ruimte gevonden om te onderzoeken. We begonnen aan de de planktonische eiland drijvend in Ou Bisi verkennen gedurende de 11 inzicht in de verschillende ruimte wordt Ou Bisi is geleidelijk toegenomen. Maar Ou Bisi is een zeer gevaarlijke plaats. Niet alle onderdelen zijn aangesloten op dezelfde plaats, na enige ingang naar de plotselinge sluiting Zynga Poker chips te koop Iphone een voogd die nooit meer terug.

Ou Bisi echt schokkend is het niet. Als een stille rechter Moerheim tot het verdwijnen van de serie consul te onderzoeken getuige van hen. En onze verschijning voor de crash, uit het zuiden van Yateleiya aan de mensen. Door Ou Bisi, ze Zynga poker chips kwam te koop iphone in onze wereld.

Ik vond ze, ze zijn de Here God en Gicquel confrontatie. Conflict van hun leiders zeggen dat Ter Las wilt, en Gicquel Here God, ik hoop dat ik rustig terug te keren naar hun eigen wereld. Gicquel Here God blijkbaar niet willen hen schade te berokkenen. Maar de Here God de Gicquel arrogante aard veroorzaakt het probleem. Zijn spottende toon, zeggen dat ze moeten vervloeken hen te dienen van de Nei Zhakan de Here God, om ze terug te zetten. van het hoofd, Gicquel Zynga poker chips vervloekt te koop iphone Here God. Kort daarna werd de strijd gelanceerd.

Back to Facebook Chips in stock