Contact Us
Email Msn Messengeer:

[email protected]

Notice:
Possible account termination when using illegal leveling or illegally obtained gold.
  •  Our Advantage:
Satisfaction Guaranteed
pokerist-chips provides 7 Days a Week Customer Service - online chat/ email / phone service to our customers.
Quick & Secure Delivery Guaranteed
We not only ensure prompt delivery but that your order remains secure every time - we guarantee it!
Lowest Price Guarantee
pokerist-chips never give up trying to offer lower price for our loyal customers.
No Spamming - Ever!
No annoying in-game messages, no unsolicited e-mails, no ugly spam listings in the major search engines and no false endorse-ments
  • Facebook Chips in stock - Facebook ieftine de poker chips-uri

Azeroth se va introduce în Ziua Îndrăgostiţilor privind evenimentele mondiale 5 februarie la 20! Jucătorii pot obţine în eveniment festiv, cu o varietate deosebita de obiecte ornamentale şi animale de casă, şi a câştigat realizări. Deoarece aceste elemente sunt jucători foarte valoroase, astfel încât echipa noastră de servicii pentru clienţi va fi jucatorul a pierdut accidental astfel de articole pentru a ajuta. Dacă doriţi să aflaţi mai multe informaţii despre acest incident, vă rugăm să consultaţi blogul comunităţii noastre.

Cu toate acestea, putem oferi asistenţă la anumite restricţii. Menţionate mai jos, majoritatea politicilor este special formulat pentru evenimente festivalului, şi în concordanţă cu cele din alte mai potrivite pentru condiţiile de situaţia generală. Desigur, ca toate politicii noastre anterioare, în circumstanţe atenuante (sau jocul în sine este o eroare), vom continua să permită o excepţie.

Articole ieftine pentru a cumpara chips-uri de poker pe Facebook
Multe evenimente festival va furniza de specialitate faţă de moneda, de a schimba un număr limitat de articole de vacanta de afaceri festivalului. Aceste elemente sunt, de obicei, elementele relevante ale evenimentelor din lume realizările, şi, prin urmare, sunt foarte valoroase. Din acest motiv, Cele mai multe dintre aceste elemente a fost în mod intenţionat proiectat pentru a fi în imposibilitatea de a reveni. Vă rugăm să cumpărături raţională şi atentă, pentru că GM nostru online nu este pentru tine, astfel de operaţiune de rambursare.

Achievement-legate de
Pentru multi jucatori, evenimente mondiale a fost un mod convenabil de a obţine realizări. Realizări în numele de tine pentru a depăşi mediul extrem de inferioare, sau norocul tau este foarte bun, şi, de obicei, vă puteţi arăta cu mândrie piatră de hotar. După cum sugerează şi numele, realizare este nevoia de a de calificare, efort şi o mulţime de timp pentru a obţine. Pentru atenţia semnificaţiile sale în spatele GM online, nu va da nici o justificare, şterge, modifica sau realizarile tale.

Evenimente festive Zynga Chips for sale  de limita de timp
În evenimentele mondiale, jucătorii mereu simt că timpul zboară. Deci, a ne grăbi să finalizeze înainte de sfârşitul de evenimente festivalului doriţi ca toate realizările, sarcinile şi evenimente speciale! GM nostru online poate ajuta numai  Zynga Chips for sale să recupereze aceste elemente înregistrate. Dacă un articol nu a fost obţinut, sau sarcina este finalizată, dar nu a emis, vom fi în imposibilitatea de a se recupera pentru tine.

Un alt atras atenţia interogare la data de încheiere Zynga Chips for sale a evenimentelor festivalului pot fi întotdeauna construit în calendar în joc, în plus, acest scop se referă la data de timpul pe server. Vă recomandăm să completaţi mai întâi sarcina de la mână, şi de Zynga Chips for sale  învăţare sarcini, şi sper că vă puteţi extinde această aventură anual într-o stare de spirit fericit.

 

Back to Facebook Chips in stock